Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Golenie zarostu. W jaki sposób prawidłowo to robić?

Gdy mówimy o dbaniu o własny wygląd zdaje się, że mężczyźni nie poświęcają takiemu tematowi przesadnie wiele uwagi. Jednakowoż ten kto chce posiadać nieskazitelną cerę idealnie gładką ma pojęcie jak dużo wysiłku należy włożyć w to żeby tak się prezentować. Golenie to temat, jaki wymaga cierpliwości oraz dojścia do pewnej wprawy. W jaki sposób zatem należy to robić poprawnie żeby osiągnąć pożądane rezultaty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to coś czego należy się nauczyć, a co ważne nauczyć w jaki sposób robić to dobrze.

pędzel do golenia
W końcu po osiągnięciu wprawy golenie zarostu wejdzie już w krew oraz stanie się bardziej naturalne, jednak wymaga to czasu oraz pewnej przydatnej wiedzy. Odpowiedni sposób przygotowania do zabiegu, jak również golenie i zadbanie o skórę pozwoli nam osiągnąć zamierzone rezultaty. Przed zabiegiem trzeba najpierw rozszerzyć pory skóry. Możemy to uczynić za pomocą ciepłego, mokrego ręcznika przyłożonego do twarzy na mniej więcej minutę. Podobny rezultat uzyskamy gdy będziemy się golić po wyjściu spod prysznica, kiedy skóra jest rozgrzana. Później należy oczyścić skórę peelingiem. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju organiczne kosmetyki jak peelingi z dodatkiem łupin orzechów czy cukrowe. Tego rodzaju specyfiki złuszczą naskórek, który może przeszkadzać w goleniu jak też tępić maszynkę. Twarz następnie należy spłukać ciepłą wodą.Przed goleniem trzeba zwilżyć skórę i koniecznie zmiękczyć włosy. Do tego celu odpowiedni jest olejek przed goleniem. Następnie stosujemy środek, jakiego użyjemy podczas golenia. Mogą to być różnego rodzaju żele do golenia lub pianka do golenia cena właściwie nie jest tu tak istotna . Ważne żeby produkt był wysokiej jakości, co nie znaczy, że musi sporo kosztować. Kosmetyk powinien zostać na brodzie około dwie minuty żeby dobrze zmiękczyć zarost.

Jeśli chodzi o golenie na mokro świetna będzie maszynka Edwin Jagger Razor. Jest to wysokiej jakości sprzęt, jaki pozwoli na osiągniecie świetnych rezultatów. Zaczynamy od golenia z włosem płucząc ostrze co dwa pociągnięcia. Ważne by nie przyciskać go z dużą siła do skóry. Dobre ostrze nie wymaga dużo siły. Później golimy się pod włos aż do idealnie gładkiej skóry. Po goleniu trzeba spłukać twarz zimną wodą i użyć balsamu nawilżającego.