Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Golenie się – jak uczynić z niego prawdziwą sztukę i jakie akcesoria ma się dzisiaj do zastosowania?

Mimo, że dzisiaj niezwykle modne są brody, większość mężczyzn ciągle jednakowoż pozostaje wierna gładkiej skórze oraz codziennie się goli. Do dyspozycji mają naprawdę różnorodny wachlarz nowoczesnych akcesoriów, dzięki jakim ta czynność zajmuje im zaledwie kilka minut. Rzecz jasna, powszechne są maszynki jednorazowe, które zapewniają higienę i mają tak niewielkie rozmiary, że znajdą dla siebie miejsce w każdej łazience. Ogromną zaletą takich maszynek jest fakt, że golą do gładkiej skóry. Ponadto, powszechnie używane są też golarki elektryczne, które działają na baterie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane wiele razy, o ile wcześniej się je stosownie oczyści. Takie golarki proponowane są w różnych wariantach cenowych, jakie świadczą o przydanych funkcjach, które golarka posiada.


golenie się
Author: Christina zur Nedden
Source: http://www.flickr.com
A jeśli ktoś chce się golić tak jak robili to mężczyźni w przeszłości i uczynić z tej prostej czynności prawdziwą sztukę? Obecnie ma do dyspozycji dużo interesujących akcesoriów, jak przykładowo produkty marki Men – u, jakie cechują się znakomitymi opiniami i mają konkurencyjne ceny - Menu-Ü. W asortymencie marek mających sprzęt do golenia odnaleźć można przykładowo specjalne pędzle, jakie pozwalają namydlić twarz oraz zapewnić żyletce lepszy poślizg. Warte polecenia są na przykład pędzelki Semogue 1305, jakich włosie może się pochwalić naprawdę dość wysoką jakością - 1305 SEMOGUE. Jedną z najpopularniejszych oraz cenionych marek, która zajmuje się produkowaniem funkcjonalnych i przede wszystkim – estetycznych akcesoriów przeznaczonych do golenia jest firma truefitt&hill - Truefitt and Hill.


Co ciekawe, dzisiaj jest wielu miłośników podobnych rozwiązań, ponieważ konsumenci coraz bardziej cenią sobie oryginalne artykuły i wiedzą, że wielkie znaczenie ma nie tylko wygoda korzystania z tego rodzaju akcesoriów, ale także ich wygląd. Dużo milej jest codziennie rano golić się znakomicie zrobioną maszynką. To cudowny początek dnia. Nie można się wobec tego dziwić, że tego rodzaju akcesoria powracają do łask. Podsumowując, panowie jacy pragną golić się tak jak ich dziadkowie czy ojcowie mają dzisiaj do dyspozycji naprawdę dosyć szeroki wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów.