Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Czy warto wykonać zabieg odsysania tłuszczu? O co w tym chodzi? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

Liposukcja może być doskonałą metodą, gdyż zawodne są pozostałe sposoby. Jeśli więc masz dosyć swoich zbyt okrągłych bioder i nadmiernej ilości tłuszczu w okolicy brzucha, może warto wziąć pod uwagę ten zabieg? zanim jednak wydasz duże fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy faktycznie warto i jakie niebezpieczeństwa są z tym związane.


Liposukcja to zwyczajnie zabieg odsysania tłuszczu. Tłuszcz można odciągnąć z poszczególnych części ciała, czyli zwłaszcza z brzucha, ramion, bioder, ud, policzków czy piersi. Liposukcję przeprowadza się, aby zmniejszyć liczbę komórek tłuszczowych. Jednakże czasem to nie wszystko ponieważ przy dużej otyłości potrzebna jest dodatkowo lipektomia – pozbycie się nadmiaru rozciągniętej skóry i reszty tkanki tłuszczowej. Dla mnóstwa kobiet pomysł odessania tłuszczu jest na pewno warty ryzyka i jakiejkolwiek sumy pieniędzy.

Jeżeli nadal nie udało Ci się odnaleźć nic fajnego, to sprawdź pod adresem, tam z pewnością znajdziesz to, co będzie dla Ciebie teraz przydatne.brzuch
Author: linspiration01
Source: http://www.flickr.com
Wizja jędrnych pośladków jest intrygująca, tak samo kusi płaski brzuch i kształtne ramiona. Warto zdać sobie sprawę, że odpowiednia dieta i gimnastyka powodują tylko kurczenie komórek tłuszczowych, z kolei liposukcja redukuje ich liczbę (polecana witryna). Należy wiedzieć, iż tego typu operacja może doprowadzić do zmiany życia i wymusić pilnowania ścisłej diety oraz uprawiania intensywnego wysiłku fizycznego.

Co prawda, usunięte komórki tłuszczowe nigdy się nie pojawią z powrotem, to te, które zostały mogą się nadmiernie rozwinąć i zająć miejsce poprzednich komórek tłuszczowych. Pojawia się więc ryzyko zepsucia sylwetki. Tłuszcz bowiem nie pojawia się w miejscach odessanych, zaś w pozostałych może wzrastać, tworząc brzydkie wałki i rzucające się w oczy zgrubienia. Osoba zamierzająca przeprowadzić na sobie zabieg odsysania tłuszczu musi cieszyć się wspaniałym zdrowiem.


Operacji nie należy przeprowadzać przy cukrzycy i chorobach przewlekłych, a także, w sytuacji kiedy występują zaburzenia krzepnięcia krwi, schorzenia skóry i nerek. Nie powinno też się jej przeprowadzać u chorych z zaburzeniami psychicznymi czy nałogowych palaczy. Jednocześnie na nic się zdają zapewniania o doskonałej kondycji, muszą to potwierdzić badania i konsultacje. Liposukcja przynosi naprawdę interesujące efekty, nie zapominaj jednak o odpowiednich badaniach. Zależnie od tego, w którym miejscu chcesz pozbyć się tłuszczu najmodniejszych klinik szukaj w sieci, wpisując przykładowo liposukcja brzucha Wrocław.