Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Zamierzasz pozbyć się troszkę tkanki tłuszczowej? Liposukcja laserowa może być zabiegiem na miarę twoich potrzeb

W obecnych czasach wyjątkowo dużą wagę przykłada się do wyglądu zewnętrznego. Zarówno panie, jak i panowie, pragną dbać o siebie, często trenować, stosować kosmetyki pielęgnacyjne, jak też modelować swą sylwetkę, aby stała się chudsza i bardziej wysportowana. Wyróżnia się jednak strefy ciała, jakie okazują się nad wyraz oporne na zabiegi modelujące i wyszczuplające. W ich wypadku pomocna może okazać się liposukcja laserowa.


Liposukcja laserowa
Source: http://www.lipoline.pl/
Na czym polega liposukcja (https://www.dermamed.com.pl/oferta/liposukcja-vaser) laserowa?

Liposukcja laserowa jest zabiegiem wykonywanym z zastosowaniem innowacyjnego lasera, podczas którego odsysa się zgromadzoną tkankę tłuszczową. Szacuje się, że w czasie jednego zabiegu liposukcji niweluje się aż 500 ml tkanki tłuszczowej. Liposukcja przeznaczona jest dla osób, które pragną usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z określonego obszaru ciała, jednakże nie odznaczają się wyraźną otyłością. W wypadku osób ze znaczną nadwagą zaleca się wcześniej profilaktyczne działania, gdyż liposukcja nie jest działaniem odchudzającym, a kształtującym sylwetkę. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od obszaru ciała, na którym przeprowadzana jest korekta.

Coraz popularniejszy zabieg

Zabiegi liposukcji laserowej szczycą się coraz większym zainteresowaniem, przez co obecnie można wykonać je w niemal każdym mieście w Polsce. Jeśli zatem interesuje nas liposukcja laserowa wrocław, Kraków bądź Warszawa - każde z tych miejsc okaże się idealnym punktem, aby szukać dobrej propozycji (liposukcja laserowa we wrocławiu - dowiedz się więcej).


Zanim odważymy się na wykonanie zabiegu, należy o nim trochę poczytać i dowiedzieć się, do których pacjentów jest on kierowany, jak również jakie efekty można przez jego wykonanie osiągnąć. Warto pamiętać, że pewne nieprawidłowości, jak choroby tarczycy, nerek bądź cukrzyca są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Ile to kosztuje?

Większość pacjentów, którzy uwzględniają w planach przeprowadzenie liposukcji, ciekawi, ile taki zabieg kosztuje. Trzeba pamiętać, że jeżeli chodzi o odsysanie tłuszczu cena kraków może okazać się naprawdę zróżnicowana, wiele zależy bowiem od części ciała, na której planowany jest zabieg . Aby zaznajomić się z cennikiem dla poszczególnych obszarów ciała najlepiej jest odwiedzić klinikę medycyny estetycznej, w której planuje się wykonać zabieg, lub zapoznać się z informacjami umieszczonymi na jej stronie sieciowej. Przed zabiegiem trzeba zgłosić się na konsultację medyczną.