Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Zastosowanie laserów w przemyśle i dermatologii

Lasery to bezspornie najczęstszy gadżet bohaterów filmów sci-fi. Każdego dnia znajdują jednakże szerokie zastosowanie w życiu wielu ludzi – w codziennej pracy lub w czasie leczenia. Stosuje się je podczas zabiegów chirurgii estetycznej oraz w wielu gałęziach gospodarki. Laser CO2 używany jest już od 1964 roku.

warto zobaczyć
Author: DLR German Aerospace Center
Source: http://www.flickr.com
Wytwarza snop światła, niewidocznego dla ludzkiego oka. Używa się go do likwidacji kłopotliwych włókniaków i naczyniaków, poszczególnych znamion, blizn i narośli. Zabieg jest prosty i szybki. Pacjentowi aplikuje się znieczulenie (więcej znieczulenie dr numb) regionalne, dlatego jest też pozbawiony bólu. Miejsce po zabiegu bez trudu się goi, a blizny praktycznie wcale się nie pojawiają.należy pamiętać, że laser CO2 może być wykorzystany, nawet jeśli pacjentem jest maluch, kobieta oczekująca dziecka lub osoba o bardzo opalonej skórze - firma DK lasertechnik. Zabieg nie jest jednak polecany, jeśli w pobliżu zmiany znajduje się np. opryszczka. W pozostałych przypadkach warto postawić na tę metodę, przede wszystkim przez wzgląd na wysoką efektywność, bezpieczeństwo i względnie niski koszt. Natomiast fiber laser ma szerokie użycie w licznych sektorach gospodarki.
Jest wyjątkowo powszechny w firmach zajmujących się obróbką drewna, metali oraz tworzyw sztucznych. Fiber laser wyróżnia się swoją wytrzymałością i starannością działania. Ponadto, bez ustanku może pracować aż do 200 000 godzin i nie pochłania znacznych ilości energii elektrycznej. Laser fiber jest bezproblemowy w obsłudze, ale zarazem bezpieczny dla personelu firmy.

Eksperci nie mają wątpliwości – przyszłość medycyny i przemysłu należy do laserów. Już dziś mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Z ich pośrednictwem, sprawnie i bezboleśnie można pozbyć się szpecących znamion.

Kliknij tutaj - ta unikalna witryna (https://sklep.pharmavita.pl/oczyszczanie.html) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Prezentowane na niej informacje dotyczą zbliżonej kwestii, co tekst, który teraz widzisz.

Zabieg ten przebiega sprawnie i nie powoduje krwawienia. Z kolei Fiber laser stosowany w przemyśle to najnowocześniejsza technologia. Szybko i efektywnie zajmuje się obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Oszczędza prąd i wyróżnia się wyjątkową precyzją.