włos

Kilka słów o brodach – jak golić, niczym pielęgnować, czy stylizować?

Kobieta w sukience
Author: Belo Horizonte - MG
Source: http://www.flickr.com
Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej powinniśmy spotkać na ulicy mężczyzn, którzy na pielęgnację swojej brody będą w stanie poświęcić naprawdę dużo czasu. Szczególnie w wielkich miejscowościach olbrzymią popularność zdobyły odpowiednie zakłady, do jakich udają się mężczyźni w celu odpowiedniego wystylizowania brody albo jej przycięcia.

Dzisiaj zwraca się uwagę, jakie preparaty pielęgnacyjne są skuteczne, a do tego bezpieczne dla cery

Uroda to zagadnienie, któremu poświęca się coraz więcej czasu. Pilnuje się, jakie kosmetyki i zabiegi okazują się skuteczne, a równocześnie bezpieczne w stosowaniu.

Golenie się – jak uczynić z niego prawdziwą sztukę i jakie akcesoria ma się dzisiaj do zastosowania?

golenie się
Author: Christina zur Nedden
Source: http://www.flickr.com
Mimo, że współcześnie nadzwyczaj modne są brody, większość mężczyzn dalej jednakże pozostaje wierna gładkiej skórze oraz każdego dnia się goli. Do dyspozycji mają naprawdę bogaty wachlarz pomocnych akcesoriów, dzięki jakim ta czynność zajmuje im wyłącznie parę minut. Naturalnie, powszechne są maszynki jednorazowe, które gwarantują higienę oraz mają tak niewielkie rozmiary, że znajdą dla siebie miejsce w każdej łazience. Dużą zaletą takich maszynek jest fakt, że golą do gładkiej skóry. Dodatkowo, powszechnie używane są też golarki elektryczne, które działają na baterie, w związku z czym mogą być wykorzystywane wiele razy, jeżeli wcześniej się je odpowiednio oczyści. Takie golarki dostępne są w różnych wariantach cenowych, które świadczą o dodatkowych funkcjach, jakie golarka posiada.