olej

Olej lniany a odmiennie zwany olej budwigowy to przebój żywieniowy odznaczający się naprawdę niesamowitymi właściwościami zdrowotnymi.

olej
Author: StateofIsrael
Source: http://www.flickr.com
Olej lniany a odmiennie zwany olej budwigowy to szlagier żywieniowy charakteryzujący się naprawdę niesamowitymi, jak argumentują badania, właściwościami zdrowotnymi. Wspomaga działanie ludzkiego ciała, bo zawiera aż 95 proc. nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, jakich system sam nie nie umie wytworzyć, dlatego też konieczne jest dawać je razem z żywnością. Tłuszcze są wręcz nieocenione dla tkanek, komórek, organów naszego organizmu, bo gwarantują im odpowiednie funkcjonowanie i chronią przed kilkoma schorzeniami, też nowotworowymi.

Kilka ważnych zasad dla kobiet, które wybierają kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie elegancko i stylowo się prezentować, i może sporo przeznaczyć, żeby ten wygląd utrzymać. Do wyboru bowiem będzie ogromna liczba najróżniejszych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a półki w sklepach uginają się aż od nich.

Zatroszcz się o swój organizm - jak pozbyć się niechcianego tłuszczu

skóra - odzwierciedlenie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Okres letnio-wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Pora więc wziąć się za siebie - ulepszyć formę, wyrzeźbić ciało oraz pozbyć się nadprogramowych kilogramów przez jakie czujemy się powolni jak również ociężali. Przepisów na letnią odnowę i powrót do formy jest naprawdę dużo, zaczynając od treningów interwałowych, crossfit czy także specjalne programy wspomagające utratę wagi i spalanie tłuszczu. A co jeżeli musimy pozbyć się tłuszczu odpowiednio szybko?

Manicure, a wbijajacy się paznokieć - czyli, w jakiego typu metodę dbać o paznokcie

Moda damska, spodnie, garnitur
Author: Nife
Source: Nife
Co to bywa manicure hybrydowy? W jaki sposób poradzić sobie z wbijającym się paznokciem? Ta rzecz oraz jeszcze więcej dowiesz się, czytając nasz felieton!


Manicure hybrydowy Wrocław, to nic innego jak złączenie lakieru do paznokci razem z żelem do manicure.