Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/blueapple.pl/includes/menu.inc).

Jak osiągnąć intensywniejsze zadowolenie z życia seksualnego? Oto zabieg, który może dać ci większą seksualną satysfakcję

Czy wiesz czym jest zastrzyk orgazmu? Owo pojęcie może być różnie rozumiane, ale jak orgazm z pewnością kojarzy się z czymś przyjemnym. Tak, ma to związek z przyjemnością, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta
Author: blur95
Source: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej wykonuje się w placówkach ginekologii estetycznej (GynCentrum ginekologia plastyczna). Skąd wzięło się określenie zastrzyk orgazmu? Specjaliści sądzą, że kobiety które wybierają się na ten zabieg, mają zdecydowanie większą szansę na zadowolenie ze współżycia.

Zaprezentowana kwestia okazała się dla Ciebie użyteczna? W takiej sytuacji poznaj oprócz tego inne podobne wpisy i zobacz więcej wskazówek tutaj (https://perfumyinspirowane.pl/odpowiedniki-perfum-damskich/).

Punkt G to najbardziej wrażliwa strefa erogenna kobiety. Jest to małe miejsce na tkance przedniej ścianki pochwy, tam właśnie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak i naczyń krwionośnych. Zdarza się jednak, że często nie dość dobrze wystający punkt G odpowiada za brak orgazmu w trakcie współżycia. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo, iż im bardziej punkt G będzie uwydatniony, tym doznanie podczas z seksu będzie o wiele większe.

Zabieg taki jest polecany kobietom, które posiadają problemy ze szczytowaniem lub chciałyby czerpać dużą satysfakcję ze współżycia. Z pomocą odpowiedniego specjalisty w dziedzinie plastyki intymnej jest to więcej niż prawdopodobne, również dla kobiet, które stosunkowo niedawno rodziły dziecko, oraz te w czasie menopauzy (gdyż punkt G zmniejsza się z wiekiem. Zabiegowi powinny poddać się również kobiety, u których zdiagnozowano nieprawidłową budowę anatomiczną części intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna jest coraz bardziej powszechna, panie bowiem mają więcej odwagi i wiedzą, czego chcą od seksu (sprawdź polecaną stronę). Jak wygląda zabieg?Kobiece uda
Author: 123rf
Source: 123rf
Augmentacja wspomnianego miejsca w pochwie ma na celu podanie w przednią ściankę pochwy małej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce znajduje się najczęściej preparat na bazie kwasu hialuronowego, może to też być tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała kobiety.

Kiedy sprawdzisz już poniższy tekst, to oprócz tego zobacz też co posiada porządna witryna, gdyż opisuje ona tak samo zajmujące sprawy.

Dobrze jest uzyskać go używając odsysania tłuszczu. Zastrzyk orgazmu robiony jest w znieczuleniu miejscowym, zajmuje mniej więcej 20 minut. Rezultatem tego zabiegu jest uelastycznienie przedniej ścianki pochwy, w konsekwencji czego jest ona bardziej wrażliwa na doznania. Pacjentka może współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu a do tego mieć satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne dwa lata.