odżywki

Odpowiednia pielęgnacja włosów świetnym sposobem na zadbany wizerunek

atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Cudownie wyglądające włosy są wizytówką zarówno zadbanej pani jak też eleganckiego pana, z tej przyczyny trzeba zadbać o nie ze szczególną pieczołowitością.W jaki sposób to zrobić? Przede wszystkim przez odpowiedni dobór artykułów kosmetycznych, w zależności od rodzaju włosów, ich gęstości, od przeprowadzonych na włosach zabiegów. Należyty dobór artykułów dotyczy zarówno tych przeznaczonych do pielęgnowania włosów (szamponów, odżywek serum, masek), jak także tych określonych do codziennej stylizacji (żeli, pianek, gum, lotionów, lakierów).

Czym będą się różnić zwykłe kosmetyki z marketu od świetnych preparatów sprzedawanych w sklepach fryzjerskich.

Kobieta
Author: Nathan O'Nions
Source: http://www.flickr.com
Na pielęgnację włosów panie wydają dość dużo pieniędzy, różne preparaty z tej grupy są niezwykle często kupowane. Wystarczy przyglądnąć się zresztą półkom w drogeriach, na jakich można znaleźć odżywki, szampony, lakiery i farby, a także mnóstwo innych kosmetyków i preparatów. Rozmaite kosmetyki do włosów są również bardzo promowane, przede wszystkim w telewizji.

Ranna oraz wieczorna pielęgnacja ciała w kobiecym i męskim wydaniu. Słowo o najczęstszych upodobaniach naszych rodaków

Jesienne trendy FM GROUP
Author: FM GROUP
Source: FM GROUP
Wedle popularnych opinii to panie przodują w nabywaniu, a nawet kolekcjonowaniu różnych kosmetyków. Dwudziestolatki chętnie przeglądają sieć, aby przekonać się, które kremy pod oczy, balsamy do włosów bądź płyny do kąpieli rekomendują ich imienniczki.