odżywki

Ranna oraz wieczorna pielęgnacja ciała w kobiecym i męskim wydaniu. Słowo o najczęstszych upodobaniach naszych rodaków

Jesienne trendy FM GROUP
Author: FM GROUP
Source: FM GROUP
Według powszechnych opinii to panie przodują w nabywaniu, a nawet kolekcjonowaniu różnych kosmetyków. Trzydziestolatki chętnie przeglądają zasoby sieci, żeby dowiedzieć się, jakie kremy pod oczy, balsamy do włosów lub płyny do kąpieli rekomendują ich imienniczki.

Czym będą się różnić zwykłe kosmetyki z marketu od świetnych preparatów sprzedawanych w sklepach fryzjerskich.

Kobieta
Author: Nathan O'Nions
Source: http://www.flickr.com
Na opiekę nad włosami kobiety przeznaczają dość dużo pieniędzy, kosmetyki z tej rodziny są niezwykle często kupowane. Wystarczy zresztą przyjrzeć się półkom w sklepach, na których znaleźć można odżywki, szampony, lakiery i farby, a oprócz tego ogromną ilość innych środków i kosmetyków. Różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji włosów są również mocno reklamowane, na przykład w telewizji.

Odpowiednia pielęgnacja włosów świetnym sposobem na zadbany wizerunek

atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Wspaniale wyglądające włosy będą wizytówką zarówno zadbanej kobiety jak i eleganckiego pana, stąd musimy zadbać o nie ze szczególną starannością.Jak to zrobić? Przede wszystkim poprzez właściwy wybór produktów kosmetycznych, uzależniony od typu włosów, ich stanu, od przeprowadzonych na włosach zabiegów. Należyty dobór artykułów dotyczy zarówno tych przeznaczonych do pielęgnacji włosów (odżywek, szamponów masek, serum), jak także tych przeznaczonych do codziennej stylizacji (pianek, żeli, lotionów, gum, lakierów).