balsamy

Kosmetyki naturalne i plusy ich stosowania

Nazywane są różnie: naturalne, organiczne, biokosmetyki... W procesie ich produkcji wykorzystywane są tylko naturalne składniki. Wykonane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Mleko, śmietanka, jogurt, cukier trzcinowy, sok owocowy, oraz jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych.

Na temat męskich kosmetyków

męskie kosmetyki
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nasza skóra jest naprawdę wrażliwa, niesamowicie prosto można ją wysuszyć albo zadrapać, przez to wciąż musimy dobierać żele właściwie do rodzaju swojej skóry i jeszcze dodatkowo warto brać te najcudowniejsze, jakie są przedstawiane na rynku. Warto tutaj inwestować, bo dzięki temu będziemy mogli przez długie lata cieszyć się ze młodego wyglądu oraz z elastycznej skóry.

Wypróbuj olejek jojoba i kremy z filtrem - dbaj o swoją skórę

krem
Author: Barwa Spółka z o.o.
Source: Barwa Spółka z o.o.
Olej jojoba jest swoją budową zbliżony do sebum emitowanego przez ludzką cerę. Zbyt mała wielkość sebum znamionuje skórę suchą, skłonną do zmarszczek. Dla takiej cery olejek jojoba wyręcza jakby rzeczywiste sebum i zapobiega tym samym przesuszaniu cery. Skóra pozostaje dobrze nawilżona, jest miękka i jędrna. Przy przesadnym emitowaniu sebum cera jest tłusta i podatna na wypryski. W takim wypadku olej jojoba działa hamująco na naturalne wydzielanie łoju. Dzięki tej regulacji olej jojoba aktywuje regenerację komórek cery.