balsamy

Kosmetyki naturalne i plusy ich stosowania

Nazywane są różnie: naturalne, organiczne, biokosmetyki... Do ich produkcji wykorzystywane są jedynie naturalne substancje. Stworzone są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok owocowy, oraz jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych.

Na temat męskich kosmetyków

męskie kosmetyki
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nasza cera jest bardzo delikatna, niesamowicie łatwo można ją wysuszyć lub podrażnić, dlatego zawsze należy kupować żele odpowiednio do typu swojej cery i jeszcze w dodatku należy brać te najcudowniejsze, jakie są proponowane na rynku. Warto tu inwestować, bo przez to będziemy mogli przez długie lata cieszyć się ze wspaniałego wyglądu oraz z gładkiej skóry.

Wypróbuj olejek jojoba i kremy z filtrem - dbaj o swoją skórę

krem
Author: Barwa Spółka z o.o.
Source: Barwa Spółka z o.o.
Olej jojoba jest swoją budową zbliżony do sebum emitowanego przez ludzką cerę. Zbyt mała wielkość sebum znamionuje skórę suchą, skłonną do zmarszczek. Dla takiej cery olejek jojoba wyręcza jakby rzeczywiste sebum i zapobiega tym samym przesuszaniu cery. Skóra pozostaje dobrze nawilżona, jest miękka i jędrna. Przy przesadnym emitowaniu sebum cera jest tłusta i podatna na wypryski. W takim wypadku olej jojoba działa hamująco na naturalne wydzielanie łoju. Dzięki tej regulacji olej jojoba aktywuje regenerację komórek cery.