dieta

Czy warto wykonać zabieg odsysania tłuszczu? O co w tym chodzi? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja może być doskonałą metodą, gdyż nie działają pozostałe sposoby. Jeśli więc masz dość swoich nadmiernie okrągłych bioder i nadmiernej ilości tłuszczu w okolicy brzucha, być może warto wypróbować ten sposób? zanim jednak przepuścisz niemałe fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy faktycznie warto i jakie niebezpieczeństwa są z tym związane.

Zatroszcz się o swój organizm - jak pozbyć się niechcianego tłuszczu

skóra - odzwierciedlenie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Okres letnio-wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas zabrać się za swoją kondycję - ulepszyć formę, wyrzeźbić muskulaturę i pozbyć się zbędnych kilogramów przez jakie czujemy się ospali i ociężali. Sposobów na letnią regenerację i powrót do formy jest naprawdę dużo, zaczynając od treningów wykonywanych na zasadzie interwałów, crossfit albo też odpowiednie programy wspomagające utratę wagi i spalanie tłuszczu. A co jeśli potrzebujemy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Nie jest najważniejsze czy lubisz szpinak czy nie, powinieneś wiedzieć, iż jest bardzo zdrowy. Warto wiedzieć, jak wpływa dobrze na organizm

jedzenie
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Choć to warzywo bardzo zdrowe, nie zawsze nasza dieta uwzględnia jego obecność. Szpinak z pewnością nie należy do naszych faworyzowanych warzyw, choć na pewno jego wartość odżywcza jest wielka.

Idealne kosmetyki naturalne dla ludzi z łagodną cerą

kosmetyki naturalne
Author: Organique
Source: http://www.organique.pl/
Wiadomo wszystkim, że w skażonym i zanieczyszczonym otoczeniu wymierają zwierzęta, rośliny i chorują mieszkańcy. Trzeba zatem rozwijać zdrowy i ekologiczny wzór życia rozpoczynając od samego siebie w domu rodzinnym. Aby przysłużyć się naszym pociechom warto zwrócić uwagę na nasze zachowanie w stosunku do natury. Należałoby się zastanowić co należytego zdołamy zrobić, żeby jednocześnie pomóc przyszłym pokoleniom i środowisku naturalnemu.

Opis stosowanych aktualnie zabiegów, które mają na celu eliminację rozrośniętych komórek tłuszczowych

powiększenie - skóra
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Wiele pań marzy o posiadaniu zgrabnego, szczupłego ciała. Jednak najlepsza nawet dieta i aktywny styl życia nie zawsze będą dawać pożądane rezultaty, szczególnie w starszych latach będzie to dobrze widoczne. Oprócz tego są osoby, które nie specjalnie mają okazję na to, aby ćwiczyć kilka razy w tygodniu, a jednak bardzo by chciały należycie wyglądać.

Olej lniany a odmiennie zwany olej budwigowy to przebój żywieniowy odznaczający się naprawdę niesamowitymi właściwościami zdrowotnymi.

olej
Author: StateofIsrael
Source: http://www.flickr.com
Olej lniany a odmiennie zwany olej budwigowy to hit żywieniowy odznaczający się naprawdę niesamowitymi, jak argumentują badania, właściwościami zdrowotnymi. Wspomaga funkcjonowanie naszego ciała, bo zawiera aż 95 proc. nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, których organizm sam nie nie umie wyprodukować, temu trzeba dawać je razem z pożywieniem. Tłuszcze są wręcz nieocenione dla tkanek, komórek, organów naszego ciała, gdyż zapewniają im dobre funkcjonowanie a też ochraniają przed kilkoma chorobami, też nowotworowymi.

XXI-wieczna medycyna estetyczna daje bardzo dużo możliwości kobietom, które planują dość szybko pozbyć się niedoskonałości urody

medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Panie, które zaczynają karierę w mediach bądź awansowały na menedżerskie stanowiska obligatoryjnie muszą zadbać o własną aparycję. Modne ubiory i piękna fryzura jednak nie zatuszują defektów urody czy nadwagi. Zdrowa dieta, ćwiczenia na wolnym powietrzu, cotygodniowe wizyty na pływalni, aż wreszcie stosowanie najrozmaitszych preparatów nie zawsze przynosi dobre efekty. A niektórym czterdziestolatkom wyliczone kuracje wcale nie pomagają, a i niekiedy brak czasu na eksperymentowanie. A nowoczesna medycyna estetyczna nie ma absolutnie nic wspólnego z szarlatanerią, więc jej efektywność pozostaje bezdyskusyjna.

Jak nowoczesna technika może pomóc w utracie zbędnej tkanki tłuszczowej

laser
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Wiele osób marzy o tym, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę i wielu z tych ludzi jest też sporo w stanie wyłożyć na realizację swoich marzeń. Jednym z głównych problemów które się wiążą z ciałem jest zbyt duża ilość kilogramów. Ma na to wpływ wiele rozmaitych czynników. Praca na siedząco, mała aktywność fizyczna i niewłaściwe odżywianie powodują bardzo szybkie przybywanie kilogramów i powiększanie się figury.

Pages